Vítám Vás na mém blogu, který vznikl díky mé zálibě - PLETENÍ Z PAPÍRU, kterému se věnuji od července 2009.
Jmenuji se Toňa a žiju na vesnici blízko Přerova.
Jsem člověk, který neumí jen tak sedět, musím neustále zaměstnávat ruce a něco tvořit. Také proto pracuji v mateřské škole. Miluji zahrádku, květiny, dřevo a kameny.
Postupně budu vkládat další věci, které mě zajímají, ale z nedostatku času to bude chvíli trvat. Pokud byste měli jakýkoliv dotaz k mé práci, nebo se Vám tu bude líbit - napište do komentáře.


V případě zájmu o výrobky mě kontaktujte na tonapleteni@seznam.cz , můžeme se domluvit.

Děkuji, že jste navštívili mé stránky a přijďte zas - jste vítáni - Toňa :-)

Copyright - kopírování obsahu blogu bez svolení autorky zakázáno | TONINA

Něco málo ze začátku

13. července 2011 v 11:31 | Toňa |  Moje začátky
Konečně jsem měla čas vyzkoušet pár věcí jen tak. Moc jsem se toho bála a také to podle toho vypadá. Začínala jsem barvit balakrylovými barvami, nic jiného jsem neznala. Dnes už vím, že to byla chyba - byla to úmorná práce,neboť se to muselo přetírat několikrát. Velká výhoda - barvy nejsou cítit. Tato "akce" se uskutečnila v červenci roku 2009.

Před dvěma lety jsem netušila,že budu někdy tyto fotografie zveřejňovat. Omluvte prosím kvalitu fotografií. Fotila jsem si to jen pro své potěšení.

Toto je můj úplně první výtvor - a že jsem z něho měla velkou radost to je fakt :-))))

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jana Varyšová Jana Varyšová | E-mail | 4. září 2011 v 15:39 | Reagovat

Paní Toničko,máte nádhernou práci,hlavně Ferda s Beruškou to nemá chybu.Klobouk dolů.Taky se snažím motat, ale tak nádherné věci ještě nedokážu.Hodně dalších krásných umotaných postaviček :-)

2 Myspulinek.1 Myspulinek.1 | E-mail | 5. října 2011 v 17:29 | Reagovat

Dobrý den paní Toničko, velice mě zaujalo vaše pletení a chtěla jsme se zeptat zda nedáte na svůj bklog návody? V životě jsme nic nádhernějšího neviděla.Opravdu jste velice šikovná a jestli jste se tohle všechno naučila sama tak klobouk dolu. A určitě by jste měla i radost kdyby jste se o své umění mohla podělit. Jinak bych byla první zájemce. Ještě jednou máte to nádhernýýýýýýý. Předem děkuji Monika

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama