Vítám Vás na mém blogu, který vznikl díky mé zálibě - PLETENÍ Z PAPÍRU, kterému se věnuji od července 2009.
Jmenuji se Toňa a žiju na vesnici blízko Přerova.
Jsem člověk, který neumí jen tak sedět, musím neustále zaměstnávat ruce a něco tvořit. Také proto pracuji v mateřské škole. Miluji zahrádku, květiny, dřevo a kameny.
Postupně budu vkládat další věci, které mě zajímají, ale z nedostatku času to bude chvíli trvat. Pokud byste měli jakýkoliv dotaz k mé práci, nebo se Vám tu bude líbit - napište do komentáře.


V případě zájmu o výrobky mě kontaktujte na tonapleteni@seznam.cz , můžeme se domluvit.

Děkuji, že jste navštívili mé stránky a přijďte zas - jste vítáni - Toňa :-)

Copyright - kopírování obsahu blogu bez svolení autorky zakázáno | TONINA

Březen 2015

Dárky ke kulatinám a nejen pletené

2. března 2015 v 3:35 | Tonina |  Dárky

Vítejte na blogu papírového pletení :-)

Mnohdy to vypadá, že jsem dala svým rukám dovolenou :-), ale to je jen zdání. Skloubit zaměstnání, které mám ráda, rodinu, kterou miluji, koníčka , který mě naplňuje a kamarády, kteří k životu patří to je jeden pořádný zápřah. Ale to si nestěžuji, jsem ráda, že to tak je, jen mívám dojem, že čas se zbláznil a ukrajuje čím dál, tím víc z pomyslných čtyřiadvaceti hodin jednoho dne. Myslím, že to takto vnímáte i mnohé z Vás.

V lednu se roztrhl pytel s kulatými narozeninami, udělala jsem pár recesních dárků, které jsou tak trochu zrcadlem svých dnešních majitelů. Program a spoustu jiných "potřebných" :-) dárků zajišťovalo dalších jedenáct lidiček - o zábavu nebylo nouze.

Dýmka, nebo fajfka - jak chcete ... pro kamaráda Lubu

K dýmce patří i tento obraz vyrobený z kartonu ...
Pro dalšího kamaráda Fandu, který má rád hudbu a akvaristiku - 2 v 1A znovu recesní obraz, tentokrát Papoušek Kakadu to proto, že majitel byl za mlada podobou celý Viktor Sodoma - viz, foto na spodním CD. Text písně složila má kamarádka, nejsem jeho autorkou.
Polotovar před dokončením..


K dalším kulatinám - Čert na slivoviciPejsek pro kamarádku mé známé na cvičák
Zapomenutá srdíčka z archivu ..A ještě loňské dárečky mým předškoláčkům ...
Minulý týden jsme měli u nás tradiční Babský bál s programem, který zajišťuje náš ženský spolek - fotky se zpracovávají, takže jsem Vám prozradila, co Vám ukáži příště :-)

Mějte se krásně a spolu se těšme na teplíčko - Jaro :-) Tonina